Jaka istnieje odpowiedź pomiędzy Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain walczy z bańką w latach 90-tych. Z dużymi wolumenami obrotu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut walczących z niektórymi z najprawdziwszych światowych korporacji. Niestety, podczas jak większość kobiet potrafią żyć w bycie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi jeszcze nie jest do końca pewien, co toż jest – i istnieje dotychczas dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli natomiast trochę interesujesz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najłatwiejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To naprawdę wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co robi, że ​​istnieje ostatnie tak destrukcyjna koncepcja). Zatem nie jest metoda. Zatem nie jest firma. To twoje pieniądze, trzymane w budowie cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą przechowywać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego opłata za parę miesięcy albo lat będzie niesamowicie cenniejsza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako sposób do inwestowania w wybrane firmy, ponieważ kapitału w obecnych instytucjach nie można uzyskać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli inną niezwykle rozpowszechnioną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to druga kryptowaluta także dużo kobiet ma, że ​​potencjalnie może przejść Bitcoin jako prowadzącą monetę na rynku. To, co wyróżnia Ethereum, toż jego technologia, oraz nie fakt, że istnieje to druga kryptowaluta. Wartość monety Ethereum żyje i zaskakuje i też jak Bitcoin jest rozchwytywana i dostarczana oraz zajmowana przez inwestorów do korzystania.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na tym, że Bitcoin więc nic dziwnego jak waluta, podczas gdy Ethereum to metoda księgi głównej, jakiej firmy używają do tworzenia nowych projektów. Zarówno Bitcoin, kiedy i Ethereum chodzą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest niezmiernie dużo dobre. Jeśli Bitcoin istniał w grupy 1.0, Ethereum jest w grupy 2.0, co idzie na budowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie nadaje się do poprawie.

Co więcej, technologia Ethereum jest duże wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Istnieje to siła firm z listy Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby kształtować się i zakładać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W niniejszym faktu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co oczywiście wiele kobiet zajmowałoby w technologii Ethereum, toż jej potencjał przychodzenia na skróty i przewody we całych dziedzinach. W żadnym przypadku nie istnieje ostatnie również doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla dużej gamy unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments